Datum objave: 03.06.2019

Na letošnjih Dnevih javnega prava, ki bodo potekali 12. in 13. junija 2019, na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani bodo v ospredju aktualna pravna vprašanja z raznolikih področij. Za študente velja posebna kotizacija, in sicer 40 evrov.

V ospredju tokratnih Dnevov javnega prava bodo predvsem:

• spodbujanje investicij v občinah in javno-zasebna partnerstva v praksi,
  • pravni okvir plačilnih storitev in konkurenčnost slovenskih finančnih institucij,
  • nova zakonska ureditev koncesij,
  • aktualna vprašanja upravnega postopka,
  • varstvo osebnih podatkov,
  • urejanje ravnanja z odpadno embalažo in drugimi odpadki.

Dnevi javnega prava bodo potekali že 25. leto zapored. Ponujajo priložnost za izmenjavo mnenj in izkušenj ter dobrih praks. V času glavnih odmorov (vključeni sta tudi kosili za udeležence) bo na voljo sproščanje z masažo, druženje z igranjem namiznega nogometa, nagradne igre z bogatimi nagradami naših partnerjev (Pernod Ricard Slovenija in Foreo), na stojnici EY (Ernst & Young) pa bodo njihovi strokovnjaki na voljo tudi za hitre usmeritve in brezplačne strokovne nasvete s področja računovodstva, revizije, davkov in gospodarske forenzike.

Program najdete tukaj, prijave pošljite na e-naslov .

Posebna kotizacija za študente I. in II. bolonjske stopnje je 40 evrov (DDV že vključen).

Dnevi javnega prava