Razvijaš produkt ali storitev s področja računalništva in informatike?
Želiš izvedeti več o licenciranju, razvoju poslovnih modelov in trženju tvoje rešitve?
Bi želel svoje delo predstaviti industrijskemu partnerju in investitorjem?

Udeleži se dogodka Od ideje do trga: Programska oprema, 6. in 7. novembra 2019, v Poligonu in se predstavi s svojo inovacijo.

Pisarna za prenos znanja in Fakulteta za računalništvo in informatiko

Datum objave: 13.08.2019

Pisarna za prenos znanja in Fakulteta za računalništvo in informatiko najavljata dogodek

Od ideje do trga: Programska oprema

Kdaj: 6. in 7. novembra 2019

Kje: Poligon, Tobačna 5, Ljubljana

Namen dogodka je predstaviti vsebine, ki ti bodo pomagale pri razvoju produkta ali storitve.

Teme dogodka:

● pravno varstvo intelektualne lastnine na področju programske opreme,

● izzivi odprtokodnega programiranja in dvojnega licenciranja,

● licenciranje in ocena vrednosti programske opreme,

● poslovni modeli in vstop na trg,

● pomen odprtih inovacij za podjetja in kako iskati prebojne inovacije zunaj podjetij.

Na dogodku se boš spoznal z zainteresiranimi industrijskimi partnerji in investitorji ter jim predstavil (“pitchal”) svoje delo, raziskave, inovacije.   Pisarna za prenos znanja ti bo na voljo za pomoč pri načrtovanju in pripravi na predstavitev pred podjetji in investitorji, s teboj jo bomo tudi zvadili.

Na dogodku se boš lahko udeležil delavnice “Software klinika” ter pridobil mnenje in nasvete strokovnjakov s področja trženja programske opreme.

Na dogodku se bo odvil tudi poslovni »speed dating«, R2B sestanki in seveda tudi mreženje ob pogostitvi.

Za raziskovalce oz. razvojne ekipe z inovacijami:

Raziskovalce oz. ekipe, ki želite predstaviti svojo inovacijo pred podjetji/investitorji, prosimo, da izpolnite kratek obrazec o vaši inovaciji in želenih poslovnih partnerjih.

Vaši odgovori nam bodo v pomoč pri iskanju pravih sogovornikov.

Prijavni obrazec

Najava dogodka

Za raziskovalce, ki ne boste predstavljali inovacije:

Na dogodek se lahko prijavite tudi brez prijave inovacije.

Prijave na dogodek bodo odprte v septembru.

Za dodatne informacije in pojasnila smo ti na voljo:

- e-naslov: miha.rajh@uni-lj.si in gospodarstvo@uni-lj.si

- GSM: +386 41 94 59 59.

Lep sončen pozdrav, Ekipa Pisarne za prenos znanja, UL