Datum objave: 25.09.2019

Razpis novih terminov in vsebin

Termin: September 2019-januar 2020
Lokacija: Spletna učilnica Digitalna UL, seminarji v živo

V okviru projekta »Digitalna UL – z inovativno uporabo IKT do odličnosti« razpisujemo nove termine in tematike spletnih izobraževanj ter delavnic v živo, s poudarkom na naboru inovativnih didaktičnih pristopov, podprtih z IKT na različnih področjih.

Cilj projekta je spodbujati prožne oblike učenja in poučevanja z vključevanjem didaktične uporabe IKT v pedagoški proces na vseh študijskih področjih UL. Eden od glavnih namenov projekta je spodbuditi razmisleke visokošolskih učiteljev in sodelavcev o obstoječi uporabi IKT v pedagoškem procesu in o možnostih nadgradnje didaktične uporabe IKT.

Vljudno vabljeni!

Aktivnosti potekajo v okviru projekta »Digitalna UL – z inovativno uporabo IKT do odličnosti«, ki ga sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.