Datum objave: 18.10.2019

SDBP, Slovensko nizozemsko poslovno združenje, skupaj s partnerji SPIRIT in Ekonomsko fakulteto Univerze v Ljubljani (UL EF), na povabilo Ministrstva za gospodarstvo Republike Slovenije organiziraponedeljek, 21.10.2019, na UL EF enodnevno konferenco o trženju inovacij.

SDBP želi z nizozemskimi partnerji Growfield in Univerzo Nyenrode predstaviti nizozemski pristop k inovacijam, ki izhaja iz resničnih tržnih priložnosti in reševanja ključnih poslovnih izzivov še preden določimo končno tehnično rešitev. Konferenca predstavlja začetek stalne platforme med državamaki slovenskim izumiteljem in inovativnim podjetjem omogoča dostop do nizozemskih podjetij, ki iščejo rešitve, in obratno. V bližnji prihodnosti se bo razširila tudi na druge države.

Več informacij najdete tukaj.

Konferenca o trženju inovacij