Datum objave: 18.11.2019

7. posvet Digitalna UL: METODE IN MODELI ZA NADGRADNJO PREDMETOV Z UPORABO IKT

Kraj: Fakulteta za elektrotehniko, Tržaška cesta 25, 1000 Ljubljana
Datum: petek, 29. 11. 2019, 9:00-13:30

Predstavljena bosta primera tujih dobrih praks s TU Delft (Willem Van Valkenburg) in KU Leuven (Anneleen Cosemans), s poudarkom na pripravi kurikuloma in didaktični ter tehnični IKT podpori poučevanju.

Predstavljeni bodo tudi praktični primeri izvedenih pilotnih posodobitev v okviru projekta Digitalna UL.

Rok za prijavo na dogodek: sreda, 27. 11. 2019.

Prijava poteka preko Sharepoint-a in je aktivirana preko aktivnega imenika vaše članice – za dostop uporabite svoje običajno uporabniško ime in geslo (kot npr. za vašo elektronsko pošto). Če se vam ob prijavi pokaže obvestilo »Kritična napaka«, vklopite »Združljivostni pogled«. To naredite tako, da kliknete »Orodja« -> »Nastavitve združljivostnega pogleda« -> »Dodaj« (s čimer se »uni-lj.si« prestavi v spodnje okno, kjer so dodana spletna mesta za združljivostni pogled). Če imate tehnične težave pri prijavi preko Sharepoint-a, vas prosimo, da se najprej obrnete na pristojno osebo za informatiko na svoji članic.

Veselimo se srečanja z vami!

Dogodek poteka v okviru projekta »Digitalna UL – z inovativno uporabo IKT do odličnosti«, ki ga sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.