Datum objave: 19.11.2019

REŠEVANJE KONFLIKTOV

IZVAJALEC: Sandi Kofol, uni. dipl. psiholog; O.K. Consulting

TERMINI in LOKACIJA:

-          27. november 2019, od 9h do 17h (na UL FRI), (VSA PROSTA MESTA SO ŽE ZASEDENA)

-          5. december 2019, od 9h do 17h (na UL FU), (VSA PROSTA MESTA SO ŽE ZASEDENA)

-          11. december 2019, od 9h do 17h (na UL FRI), (VSA PROSTA MESTA SO ŽE ZASEDENA)

-          12. december 2019 od 9h do 17h (na UL FU), (VSA PROSTA MESTA SO ŽE ZASEDENA)

-          16. december 2019 od 9h do 17h (na UL FMF). (VSA PROSTA MESTA SO ŽE ZASEDENA)

TRAJANJE: 8 ur

LOKACIJA: Ljubljana; predavalnico sporočimo naknadno

NAMEN: Udeleženci bodo spoznali različne strategije povečevanja tolerance na konflikte in poglobili svoja znanja, povezana z ločevanjem problemov in konfliktov. Prav tako se bodo seznanili s tem, kako konflikte lahko uporabijo v namene razvoja projektov in sodelovanja. Spoznali bodo pet strategij reševanja konfliktov, kako prepoznati in kako ravnati s »konfliktnimi osebami«. S pomočjo vprašalnika bodo izvedeli, katera je njihova najbolj razvita strategija reševanja konfliktov, in katere bi bilo v prihodnje smotrno razvijati. Prepoznali bodo tudi, katerih strategij se poslužujejo sodelavci, študenti pa tudi poslovni partnerji in osebe v njihovem zasebnem življenju.

METODE: predavanja, diskusije, delavnice.

Udeleženci bodo za udeležbo prejeli potrdilo o udeležbi. Usposabljanje poteka v okviru Programa usposabljanja za kulturo kakovosti UL.

Dodatne informacije: .

PRIJAVA NA USPOSABLJANJE

VSA PROSTA MESTA SO ŽE ZASEDENA

Prijava poteka preko Sharepoint-a in je aktivirana preko aktivnega imenika vaše članice – za dostopanje uporabite svoje običajno uporabniško ime in geslo (kot npr. za vašo elektronsko pošto). Če se vam ob prijavi pokaže obvestilo »Kritična napaka«, vklopite »Združljivostni pogled«. To naredite tako, da kliknete »Orodja« -> »Nastavitve združljivostnega pogleda« -> »Dodaj« (s čimer se »uni-lj.si« prestavi v spodnje okno, kjer so dodana spletna mesta za združljivostni pogled).

Rok za prijavo je do zapolnitve prostih mest.

Zaradi izrazito praktične in aktivne narave dela je število udeležencev omejeno na 16.

Udeležba je brezplačna, prijavijo se lahko zaposleni na Univerzi v Ljubljani.

Vljudno vabljeni!