Mednarodna mreža evropskih raziskovalno usmerjenih univerz The Guild, v katero je vključena tudi Univerza v Ljubljani, razpisuje dve pripravniški mesti za študente za obdobje od šest do dvanajst mesecev. Rok za prijavo je do srede, 15. januarja 2020.

Datum objave: 23.12.2019

Pripravništvo bo potekalo v pisarni The Guild v Bruslju. Študenti se bodo seznanili z oblikovanjem politike Evropske unije na področju raziskav, inovacij in izobraževanja.    Podrobnejše informacije najdete v prilogi.

theguild