Datum objave: 06.01.2020

V okviru Programa usposabljanj za kulturo kakovosti UL

VABIMO ZAPOSLENE UNIVERZE V LJUBLJANI NA USPOSABLJANJE

POSTAVLJANJE CILJEV TER IZDELAVA IN URESNIČEVANJE PLANOV

Usposabljanje je namenjeno vsem, ki se v delovnem procesu srečujete z zastavljanjem ciljev, načrtovanjem, spremljanjem rezultatov in samoevalvacijo. Poudarek usposabljanja je na celotnem procesu, od načrtovanja do uresničevanja.

IZVAJALEC: prof. dr. Tomaž Čater, Univerza v Ljubljani, Ekonomska fakulteta

TERMIN IN TRAJANJE: 6 ur, v ponedeljek, 13. 1. ob 9.30 uri

LOKACIJA: Univerza v Ljubljani, Rektorat, Soba rektorjev, Kongresni trg 12, Ljubljana

NAMEN: Na usposabljanju se bodo udeleženci seznanili s procesom postavljanja ciljev ter izdelave in uresničevanja planov. Razumeli bodo pomen pravilno postavljenih ciljev in kakovostno izdelanih planov za doseganje želenih rezultatov. Poleg ozaveščanja o ključnih vidikih procesa planiranja bomo z udeleženci uporabo tega procesa preizkusili tudi na primerih iz njihovega običajnega delovnega okolja.

METODE: predavanja, diskusije, delavnice.

VSA PROSTA MESTA SO ŽE ZASEDENA

Dodatne informacije: .

Rok za prijavo je do zapolnitve prostih mest.

Zaradi izrazito praktične in aktivne narave dela je število udeležencev omejeno.

Udeležba je brezplačna, prijavijo se lahko zaposleni na Univerzi v Ljubljani.

Vljudno vabljeni!