Datum objave: 06.01.2020

V okviru Programa usposabljanj za kulturo kakovosti UL

VABIMO ZAPOSLENE UNIVERZE V LJUBLJANI NA USPOSABLJANJE

OBLIKOVANJE UKREPOV ZA IZBOLJŠANJE POSLOVNIH PROCESOV

Usposabljanje je namenjeno vsem, ki se v delovnem procesu srečujete z zastavljanjem ciljev, načrtovanjem, spremljanjem rezultatov in samoevalvacijo. Poudarek usposabljanja je predvsem na oblikovanju ukrepov.

IZVAJALEC: prof. dr. Tomaž Čater, Univerza v Ljubljani, Ekonomska fakulteta

TERMIN IN TRAJANJE: 4 ure, v sredo, 15. 1. ob 10.00 uri

LOKACIJA: Univerza v Ljubljani, Rektorat, Soba rektorjev, Kongresni trg 12, Ljubljana

NAMEN: Na usposabljanju se bodo udeleženci seznanili s pravilnim oblikovanjem ukrepov, ki bo olajšalo uresničevanje in spremljanje uresničevanja zastavljenih ukrepov. S tem želimo podpreti pripravo poslovnih poročil s poročilom o kakovosti in samoevalvacijo študijskih programov ter druge procese.

Zaželeno je, da udeleženci usposabljanja obravnavajo svoje primere ukrepov, ki jih bodo tekom delavnice lahko nadgradili.

METODE: predavanja, diskusije, delavnice.

PRIJAVNICA

Dodatne informacije: .

Rok za prijavo je do zapolnitve prostih mest.

Zaradi izrazito praktične in aktivne narave dela je število udeležencev omejeno.

Udeležba je brezplačna, prijavijo se lahko zaposleni na Univerzi v Ljubljani.

Vljudno vabljeni!