Datum objave: 06.01.2020

VABIMO ZAPOSLENE UNIVERZE V LJUBLJANI NA USPOSABLJANJE

REŠEVANJE KONFLIKTOV

IZVAJALEC: Sandi Kofol, uni. dipl. psiholog; O.K. Consulting

TERMINI in LOKACIJA (pet izvedb celodnevnega usposabljanja):

-          22januar 2020, od 9h do 17h (na UL FRI),

-          27januar 2020, od 9h do 17h (na UL FU),

TRAJANJE: 8 ur

NAMEN: Udeleženci bodo spoznali različne strategije povečevanja tolerance na konflikte in poglobili svoja znanja, povezana z ločevanjem problemov in konfliktov. Prav tako se bodo seznanili s tem, kako konflikte lahko uporabijo v namene razvoja projektov in sodelovanja. Spoznali bodo pet strategij reševanja konfliktov, kako prepoznati in kako ravnati s »konfliktnimi osebami«. S pomočjo vprašalnika bodo izvedeli, katera je njihova najbolj razvita strategija reševanja konfliktov, in katere bi bilo v prihodnje smotrno razvijati. Prepoznali bodo tudi, katerih strategij se poslužujejo sodelavci, študenti pa tudi poslovni partnerji in osebe v njihovem zasebnem življenju.

METODE: predavanja, diskusije, delavnice.

VSA PROSTA MESTA SO ŽE ZASEDENA

Dodatne informacije: .

Rok za prijavo je do zapolnitve prostih mest.

Zaradi izrazito praktične in aktivne narave dela je število udeležencev omejeno.

Udeležba je brezplačna, prijavijo se lahko zaposleni na Univerzi v Ljubljani.

Vljudno vabljeni!