Datum objave: 06.01.2020

Na Fakulteti za družbene vede Univerze v Ljubljani bo med 2. in 6. marcem 2020 potekal 20-urni pripravljalni tečaj na izpit IELTS Target Band 6,5-9. IELTS je izpit iz angleškega jezika, ki ga priznavajo številne univerze, vladne in nevladne organizacije ter drugi delodajalci po svetu. Prijavite se lahko do 24. februarja 2020.

Opravljen izpit je dokazilo o znanju angleščine pri vpisu na diplomski in podiplomski študij ter v primeru migracije v angleško govoreče države. Tečaj temelji na podajanju povratne informacije o trenutnem znanju kandidatov. Na podlagi tega bodo udeleženci prejeli individualne napotke, priporočila ter primerne in skrbno izbrane naloge za dosego ocene, ki jo potrebujejo. Pouk bo potekal v majhnih skupinah, kar omogoča kakovostno individualno delo in svetovanje.

IELTS