Datum objave: 29.01.2020

Informativo 2020, največji sejem poklicev in izobraževanj v državi, je v dveh dneh obiskalo več kot 25 tisoč obiskovalcev. Univerza v Ljubljani (UL) se je predstavila s svojimi fakultetami in akademijami ter strokovnimi službami rektorata (Karierni centri UL, Visokošolska prijavno informacijska služba - VPIS, Univerzitetna služba za doktorski študij, Univerzitetna služba za mednarodno sodelovanje, Center za obštudijsko dejavnost).

Univerzitetno mesto je ponudilo številne informacije iz prve roke o študiju in študijskih programih na naši Univerzi. Članice so pripravile zelo zanimive in izredno dobro obiskane stojnice, velik obisk so na svojih predavanjih in individualnih svetovanjih zabeležili Karierni centri.

Predstavniki članic UL so med seboj izglasovali tudi najlepšo stojnico; ta naziv je znova osvojila Biotehniška fakulteta UL. Čestitamo!