Datum objave: 12.02.2020

Ste kdaj razmišljali, kako bi presegli samega sebe in uspeli? Poznate moč »performance« psihologije? Le-ta vam lahko pomaga, ko ne veste, kaj narediti, če vam v življenju nekaj ne uspe. Vabljeni na 10. Študentsko konferenco Fakultete za upravo Univerze v Ljubljani, ki je namenjena vsem študentom Univerze. Potekala bo 4. marca 2020. Skupaj z nosilko srebrne olimpijske medalje in magistro performance psihologije Saro Isaković ter drugimi strokovnjaki in delodajalci bomo poiskali odgovore na vaša vprašanja.

Udeležba na konferenci je brezplačna, zaradi omejenega števila mest pa je potrebna prijava. Program konference je sestavljen iz več delov, prijaviti se je treba na vsakega posebej. Podrobnejši program konference in prijavnica sta na voljo tukaj.

Študentska konferenca