Datum objave: 16.04.2020

Karierni centri Univerze v Ljubljani vabijo v ponedeljek, 20. aprila 2020, ob 16. uri na spletno okroglo mizo z naslovom »Epidemija, izolacija, delo na daljavo ... Kako aktualne razmere vplivajo na življenja študentov in zaposlenih ter kaj jim svetujejo strokovnjaki?«.

Na okrogli mizi bodo sodelovali doktorica in zgodovinarka medicine prof. dr. Zvonka Zupanič Slavec z Medicinske fakultete Univerze v Ljubljani; psihoterapevtka, avtorica priročnika Izgorelost – si upate delati drugače? Tina Bončina; samostojna strateška svetovalka s področja razvoja in upravljanja talentov, organizacijskega designa, upravljanja s kadri in komuniciranja Tamara Valenčič, izr. prof. dr. Eva Boštjančič z Oddelka za psihologijo Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani.