Datum objave: 22.04.2020

Pisarna za prenos znanja odgovarja na najbolj pogosta vprašanja raziskovalcev Univerze v Ljubljani. Na vprašanje »Kdo in kdaj mora o nastanku izuma obvestiti Pisarno za prenos znanja Univerze v Ljubljani?« v videu odgovarja Nina Smerdu.

Nina Smerdu je univerzitetna diplomirana pravnica z opravljenim pravniškim državnim izpitom in strokovnim izpitom za zastopnico za znamke in modele. V Pisarni za prenos znanja Univerze v Ljubljani koordinira postopek prevzema službenih izumov, skrbi za svetovanje glede varstva intelektualne lastnine in sestavlja ter pregleduje pogodbe o prenosu pravic intelektualne lastnine. Preberite si več o sodelavcih Pisarne in si oglejte video, pri čem vse vam lahko pomagajo.

Vas zanima več? Imate še več vprašanj? Stopite v stik z njimi.

Stopite v stik s Pisarno:
ipr@uni-lj.si