Datum objave: 23.04.2020

Pisarna za prenos znanja odgovarja na najbolj pogosta vprašanja raziskovalcev Univerze v Ljubljani. Na vprašanja: »Zakaj ne smem objaviti članka o izumu pred vložitvijo patentne prijave?«, »Ali je razkritje izuma Pisarni za prenos znanja enako prijavi patenta?« in »Kako Pisarna pomaga pri promociji izumov?« odgovarja Teja Stamać.

Video odgovor

Teja Stamać je magistrica tržnega komuniciranja. V Pisarni skrbi za promocijo inovacij, promocijo in komuniciranje Pisarne za prenos znanja in organizacijo dogodkov, ki izobražujejo in povezujejo raziskovalce in gospodarsko sfero.

Preberite si več o sodelavcih Pisarne in si oglejte video o tem, pri čem vse vam lahko pomagajo.

Vas zanima več? Imate še več vprašanj? Stopite v stik z njimi.

Stopite v stik s Pisarno:
ipr@uni-lj.si