Datum objave: 06.07.2020

Za nami je predstavitev prvega razpis Inovacijskega sklada Univerze v Ljubljani (UL). Na informativnem dnevu smo predstavili pogoje razpisa in kako se nanj prijaviti. Objavljamo gradivo in video posnetek s spletnega dogodka.

Na informativnem dnevu, ki se ga je udeležilo več kot 50 zaposlenih na Univerzi v Ljubljani, so govorili prof. dr. Tanja Dmitrović, prorektorica za prenos znanja UL; Ingrid Merchiers, vodja sklada za industrijske raziskave, Pisarna za prenos tehnologij Univerze v Ghentu; Andrea Basso, svetovalec pri Progress tech transfer Fund in dr. Matjaž Linec iz Pisarne za prenos znanja UL, ki je predstavil razpis.

Gradivo:

Več o Inovacijskem skladu in prvem razpisu si preberite na spletni strani Inovacijskega sklada UL.