Datum objave: 28.10.2020

Če vas zanimajo aktualna družbena vprašanja in si želite o njih debatirati še z drugimi študenti na evropskih univerzah, je WeDiscover Days Barcelona odlična priložnost za vas. Med tridnevnim dogodkom, ki traja do 30. oktobra, se bo zvrstilo več konferenc, razprav, projekcij, delavnic in spletnih obiskov, na katerih boste udeleženci razpravljali o različnih temah, kot so podnebne razmere, promet in mobilnost, socialna vključenost in še mnoge druge.

Ta aktualna vprašanja bodo združila študente in tudi strokovnjake, raziskovalce in ostale, ki stremimo k istemu cilju – ustvariti boljšo prihodnost za vse.

Podroben program si lahko ogledate tukaj, kjer najdete tudi povezavo do dogodka. Dogodek poteka v angleškem jeziku.

We Discover Days Barcelona 2