Datum objave: 16.11.2020

Vljudno vas vabimo, da se udeležite mednarodne spletne šole »TranSYS Online Training School«, ki bo potekala od 22. do 27. novembra 2020 v organizaciji Medicinske fakultete Univerze v Ljubljani in TranSYS konzorcija.

Mednarodni predavatelji bodo v okviru spletne šole omogočili raziskovalcem in študentom številne možnosti za usposabljanje na področju znanstvenih in prenosljivih veščin, kot so načrtovanje študije in protokolov, generiranje in tehnologija podatkov, pridobivanje objavljenih podatkov ter komunikacija in diseminacija. Šola vključuje tudi posebno delavnico »Od eksperimenta do klinike«.

Študenti in podoktorski raziskovalci so vabljeni k sodelovanju s povzetkom, da predstavijo svoje delo s plakatom ali ustno predstavitvijo v okviru mednarodne šole. Za udeležbo povzetek ni obvezen.

Udeležba je brezplačna.

Povezava do spletne stran šole in programa.