Datum objave: 06.04.2021

Univerza v Ljubljani, koordinatorica projekta EUTOPIA2050, pripravlja tretjo spletno delavnico z Zahodnim Balkanom. Dogodek bo potekal v sklopu tretjega tedna zveze EUTOPIA, ki bo potekal od 12. do 16. aprila. Tedni EUTOPIE predstavljajo petdnevno praznovanje zveze EUTOPIA s študentkami, študenti in zaposlenimi skozi vrsto razprav, seminarjev in drugih interaktivnih dejavnosti.

Delavnica z Zahodnim Balkanom bo potekala 13. in 14. aprila. Osrednja tema razprave bo avtonomija in integriteta univerz. Strokovnjaki in strokovnjakinje z Zahodnega Balkana in zveze EUTOPIA bodo delili svoje izkušnje in znanje s tega področja ter hkrati razpravljali o sorodnih vprašanjih in izzivih svojih institucij.

Prijave na delavnico zbiramo tukaj. Pridružite se tudi drugim dogodkom v tednu EUTOPIE in se nam pridružite na skupnem popotovanju.