Datum objave: 20.04.2021

Spoštovane sodelavke, spoštovani sodelavci, drage študentke, dragi študenti, cenjene kolegice, cenjeni kolegi,

Univerza v Ljubljani je raznolika. Vodim jo v spoštovanju različnosti, a poštenosti. Ne v iskanju lastne koristi ali promocije, temveč vedno v korist univerze ter njenih zaposlenih in študirajočih. Moja kandidatura je od samega začetka transparentna: poleg programa sem predstavil tudi ekipo, s katero nameravam – skupaj z vašo pomočjo – doseči zastavljene cilje. Dosedanje delo vam je na voljo v poročilu, moj program pa s konkretnimi cilji UL še naprej vodi v sodobno, moderno univerzo, ki na prvo mesto daje študentke in študente in na spoštovanju tradicije gradi prihodnost v povezovanju akademske avtonomije in kulture ter povezovanju kakovostnih evropskih univerz.

Vaš glas zame je glas za celovito, kakovostno ter kompetentno in transparentno vodeno Univerzo v Ljubljani.

Vljudno vas vabim, da se udeležite volitev v sredo. Hvala za vašo podporo.

Prof. dr. Igor Papič