Datum objave: 26.11.2021

Medicinska fakulteta Univerze v Ljubljani vabi na Dan odprtih vrat Laboratorija za farmakogenetiko. Srečanje bo v petek, 3. decembra 2021, od 15.30 do 18.30 prek spletne platforme Webex. Po REGISTRACIJI boste prejeli povezavo do videokonference. Udeležba je brezplačna. Udeleženci bodo lahko prejeli potrdilo o udeležbi.

S tem dogodkom, ki ga v tednu Univerze v Ljubljani Medicinska fakulteta organizira že deveto leto zapored, želi s področjem farmakogenomike in personalizirane medicine ter z njenim delom in dosežki fakulteta seznaniti širši krog ljudi: zdravnikov in drugih zdravstvenih delavcev, raziskovalcev s področja biomedicine, študentov, pa tudi bolnikov in širše javnosti.

Letos bodo raziskovalci skupaj s kliničnimi sodelavci predstavili nove rezultate raziskav na področju bioloških označevalcev, farmakogenetike in personalizirane medicine pri presaditvi ledvic, malignem mezoteliomu in raku dojk.

Dan odprtih vrat Laboratorija za farmakogenetiko.jpg