Datum objave: 06.05.2022

V Mreži klubov alumnov Univerze v Ljubljani letos začenjamo z Alumniteko – ciklom pogovorov z alumni za alumne. Prvi v seriji pogovorov se bo dotikal aktualne teme hrane in prehranjevanja. Prva Alumniteka bo v četrtek, 12. maja 2022, ob 18. uri na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani.

Marsikdo izmed nas se sprašuje, kako se odgovorno in razumno prehranjevati – v odnosu do sebe, svojega počutja, telesa in finančnih zmožnosti ter v odnosu do okolja.

Renata Dacinger bo s strokovnjakinjami, strokovnjaki (in alumni UL) odgovarjala na vprašanja, kot so:

• Kakšen je znanstven pogled na sestavo živil?
  • Kakšen je vpliv hrane na telo?
  • Kakšen je odnos med kakovostjo in ceno hrane?

Z nami bodo dr. Aleš Kuhar z Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani, dr. Živa Lavriša z Inštituta za nutricionistiko in dr. Tatjana Zagorc z Gospodarske zbornice Slovenije.

Poleg alumnov ste lepo vabljeni tudi študentke, študenti – registrirajte se v portal alumnov in se prijavite na dogodek. Po okrogli mizi boste imeli tudi priložnost za druženje in mreženje.

Alumniteka