Datum objave: 13.06.2022

Univerza v Ljubljani in Študentski dom Ljubljana v sodelovanju z veleposlaništvom Indije v Sloveniji vabita na praznovanje mednarodnega dneva joge, ki bo 21. junija 2022, ob 19.00. Na travniku v študentskem naselju v Rožni dolini bomo izvedli uro joge na prostem. Vabljeni, da se nam pridružite na jogi, ki je simbol za ravnotežje telesa, uma, misli in dejanj, samoizpolnitve in samonadzora ter združitev ljudi in narave.

Kdaj: 21. 6. 2022 ob 19.00

Kje: Študentsko naselje Rožna dolina, na travniku med študentskimi domovi in Univerzitetno športno dvorano Rožna dolina

Kaj potrebujem: podlogo za vadbo (armafleks/brisačo/blazino), oblečeni bodite športno, udobno, vadili bomo bosi.

Kdo: študenti, zaposleni, alumni Univerze v Ljubljani

Kaj: Enourna vadba joge. Dogodek se bo začel s pozdravnim nagovorom prorektorja Univerze v Ljubljani, prof. Matjaža Drevenška in veleposlanice Indije v Sloveniji, ge. Namrate S. Kumar. Po zaključku vadbe sledijo kratke dihalne vaje pod vodstvom ge. Katje Gregl.

Prijava: https://popr.uni-lj.si/

joga

Vadba je primerna tako za popolne začetnike kot tiste, ki jogo redno prakticirate.
Vadbo bo vodila Monika Morato, prof. ŠV.

V primeru slabega vremena bo dogodek potekal v veliki dvorani UŠD Rožna dolina, zato v vsakem vremenu pridite.

Več informacij: , 030 641 648

Organizator (Center za obštudijsko dejavnost - COD UL) bo dogodek fotografiral.
Fotografije bodo objavljene za namene promocije aktivnosti na družbenih omrežjih COD UL.