Datum objave: 19.09.2022

Dogodek, ki bo 21. septembra 2022 na Pedagoški fakulteti Univerze v Ljubljani, je priložnost za srečanje in predstavitev različnih deležnikov s področja STEAM (Mednarodno uveljavljena okrajšava za preplet ved naravoslovje, tehnika in tehnologijo, umetnost ter matematika (Science, Technology, Engineering, Art, Mathematics) izobraževanja, medsebojni navdih in vzpostavitev sodelovanja.

Osrednji poudarek dogodka bodo delavnice, okrogle mize in druge aktivnosti, namenjene učencem in dijakom, mladim navdušencem STEAM področja. Prav tako je dogodek namenjen predstavitvam primerov dobrih praks poučevanja in učenja STEAM v celotni izobraževalni vertikali, sodobnih raziskovalnih spoznanj STEAM izobraževanjamožnosti digitalne podpore STEAM izobraževanju, zaposlitvenih možnostmi na področju STEAM, itd.

Program in povzetke najdete TUKAJ

Prijave so odprte do 9. 9. 2022 oz. do zapolnitve mest na povezavi TUKAJ

Dogodek je za vse udeležence – osnovnošolce, dijake, strokovne delavce: učitelje, predavatelje, raziskovalce … in ostalo javnost brezplačen.

Trajnosti naproti s soustvarjanjem na področju STEAM izobraževanja

Foto: UL