Datum objave: 17.11.2022

Drugi v seriji pogovorov se bo dotikal aktualne teme e-mobilnosti. Električni avtomobili preplavljajo trg, marsikomu pa se ob odločitvi za nakup porajajo številna vprašanja - ali je električni avtomobil res prijazen okolju, ali je dovolj vzdržen, koliko časa v resnici zdrži baterija in seveda ali je vreden nakupa. Pridružili se nam bodo strokovnjaki in alumni Ekonomske fakultete in Fakultete za elektrotehniko, ki nam bodo predstavili mnenja iz ekonomskega in tehničnega vidika.

Zgornja in podobna vprašanja bo Renata Dacinger postavila strokovnjakom (in alumnom UL!):

• Luka Ambrožič, CCO v podjetju Elaphe, ki izdeluje električne motorje,
  • prof. dr. Boštjan Blažič, redni profesor na Fakulteti za elektrotehniko,
  • dr. Miha Rihar, pomočnik direktorja Merkur energije,
  • Miha Valentinčič, partner in svetovalec v podjetju Avant Car Slovenija.

Vabljeni, da se Alumniteki pridružite v živo v sredo, 23. novembra 2022 ob 17. uri na Ekonomski fakulteti.

Če ste alumni ali študenti Univerze v Ljubljani, se na dogodek lahkoprijavite prek portala alumniUL. Če še niste registrirani, se lahko hitro in enostavno registrirate in nato prijavite.

Če bi si dogodek želeli obiskati, pa ne želite vstopiti v svoj klub alumnov, se lahko prijavite na tej povezavi.