Datum objave: 09.12.2008

Seminar: ERASysBio: Predstavitev javnega razpisa in drugih aktivnosti, 12. december 2008, Ljubljana

12. decembra 2008 bo ob 13h v Centru Evropa podrobnejša predstavitev javnega razpisa za sofinanciranje mednarodnih raziskovalnih projektov s področja sistemske biologije iniciative ERASysBio in nekaterih drugih za slovenske raziskovalce aktualnih aktivnosti ERA-NET projekta ERASysBio. Razpis je bil objavljen v Uradnem listu RS in na spletni strani Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in tehnologijo 17.oktobra 2008. Rok za pred-prijavo projektov je 5. januar 2009.

Vabljeni vsi, ki pripravljate predloge projektov za razpis in tudi tisti, ki vas zanima tematika sistemske biologije.

Vljudno prosimo, da svojo predvideno udeležbo čim prej napoveste ga. Nini Jakše na e-mail: si ali na tel.: 01 478 46 35.