Datum objave: 05.02.2009

InJo nagrada 2009 – Tekmovanje za naj študentski prispevek o inovativnosti

Z namenom spodbujanja inovacijskega novinarstva ter ozaveščanja o inovativnosti Ljubljanski univerzitetni inkubator razpisuje tekmovanje za naj študentski prispevek o inovativnosti!

Vabljeni študentje vseh študijskih smeri, ki vas veseli poročanje o inovacijah in menite, da znate biti izvirni, drugačni, inovativni!

Rok za oddajo prijav oz. prispevkov je 27. marec 2009, slavnostna podelitev nagrad bo potekala 15. aprila 2009 v sklopu InCo konference 2009 - Konference o inovacijskem komuniciranju, ki jo organizira Vibacom.

Nagrada za najboljši študentski prispevek je plačana kotizacija za udeležbo na »IJ-6 Šesti konferenci o inovacijskem novinarstvu« na Stanfordski univerzi v ZDA v maju leta 2009 ter s konferenco povezani stroški potovanja in bivanja, ki jo prispeva LUI.

Kontaktni podatki:
Prispevke z dokazilom o študentskem statusu pošljite na elektronski naslov ali na naslov LUI d.o.o., Vojkova 63, 1000 Ljubljana. Pokličite nas na telefon 01/6203 480, pišite nam ali se osebno oglasite in povezali vas bomo z inovatorji ter dali vse informacije o tekmovanju.

Več o tekmovanju in kriterijih dobite na spletnem naslovu www.lui.si/projekti/inovacijsko_novinarstvo/.