Datum objave: 20.02.2009

Univerza Masaryk, Tehnološka univerza Brno, Južnomoravijski inovacijski center, Regionalna gospodarska zbornica Brno, Transportni raziskovalni center in Inovacijski park FIRST organizirajo skupaj z Evropsko komisijo in koordinatorji EU projektov partnerski dogodek na področju IKT v 7OP. IKT informativni dan in borza projektov je spremljevalni dogodek konference »Research Connection 2009«.

Dogodek bo posvečen temam v 5. in 6. IKT razpisu:

• - razširjena in zanesljiva mrežna in servisna infrastruktura
  • - kognitivni sistemi, interakcija, robotika
  • - komponente, sistemi, inženirstvo
  • - digitalne knjižnice in vsebina
  • - k trajnostnemu in osebnemu zdravstvenemu varstvu
  • - IKT za neodvisno življenje, vključenost in sodelovanje pri javnem upravljanju

Za aktivno sodelovanje na dogodku morajo sodelujoči izpolniti svoj profil glede na zgoraj naštete teme 5. in 6. IKT razpisa. Možno je kratko predstaviti temo svojega EU projekta. Namen partnerskega dogodka je spodbuditi mednarodno sodelovanje pri EU projektih in prispevati k sinergiji med Strukturnimi skladi in 7OP. Več informacij dobite na www.ict-brokerage.cz .