V ponedeljek, 15. junija 2009, se bo pričelo 4. evropsko univerzitetno rokometno prvenstvo, v organizaciji Univerze v Ljubljani, skupaj z Mestno občino Ljubljana, Rokometno zvezo Slovenije in Študentsko organizacijo Univerze v Ljubljani.

Datum objave: 10.06.2009

Udeležbo je potrdilo 20 ekip iz 10. evropskih držav. Skupaj bo v Ljubljani ta teden več kot 400 študentov, ki bodo poleg nastopa v rokometnem turnirju vrhunske kakovosti, spoznali ljubljansko univerzo, mesto Ljubljana in širšo Slovenijo.

V prilogi vam pošiljamo informacijo o tekmovanju, ki vključuje tudi koledar posameznih prireditev. Dodatno pošiljamo tudi vabilo na okroglo mizo z naslovom "Slovenija, rokometna velesila?", ki bo v ponedeljek, 15. junija 2009 ob 17.30 uri v veliki predavalnici Fakultete za šport UL, neposredno pred otvoritveno slovesnostjo ob 19. uri v dvorani Slovan.

Vstop na tekmovanja in druge prireditve je prost plačila. Vljudno vas vabimo, da si ogledate tekmovanja in spremljajoče aktivnosti za širšo javnost. Pri tem posebej poudarjamo zaključek turnirja, ki bo v nedeljo, 21. junija, saj je reprezentanca Univerze v Ljubljani favorit za zlata odličja!

Več informacij: