Udeležence poletne šole iz metod in tehnik družboslovnega raziskovanja (SSMT), ki jo v sodelovanju s Fakulteto za družbene vede pripravlja Evropsko združenje za politološko raziskovanje (ECPR), je sprejela rektorica Univerze v Ljubljani prof. dr. Andreja Kocijančič.

Datum objave: 06.08.2009

V uvodnem nagovoru in pozdravu je rektorica prof. dr. Andreja Kocijančič študentom predstavila ljubljansko univerzo, pohvalila sodelovanje in organizacijo poletne šole SSMT, ki je največja na tej univerzi, ter poudarila, da je univerza odprta za tuje študente in za mednarodna sodelovanja. Zbrane udeležence in profesorje je nagovoril tudi akademski programski direktor poletne šole prof. dr. Benoit Rihoux. Po pogostitvi so si gostje v sproščenem vzdušju ogledali še prostore univerze.