Danes je potekala seja Kolegija gospodarstva Univerze v Ljubljani, na kateri je rektorica prof. dr. Andreja Kocijančič poročala o realizaciji ciljev na področju povezovanja univerze z gospodarstvom in spomnila na uspehe, ki jih je UL dosegla tudi s pomočjo in podporo gospodarstvenikov.

Datum objave: 28.09.2009

Prof. dr. Slavko Dolinšek, direktor Inovacijsko razvojnega inštituta UL, je predstavil poslovanje inštituta in zatrdil, da je bil vložek članov Kolegija gospodarstva, upravičen že v prvem letu delovanja. "Pred IRI-jem in univerzo so novi izzivi, predvsem uresničevanje projekta Karierni center, ki združuje tako pedagoško in raziskovalno dimenzijo univerze, kot tudi njena prizadevanja, da s kakovostnimi diplomanti znanje prenese v gospodarsko okolje" je dodal Dolinšek.

Žiga Debeljak (Mercator), Andrej Polenec (Iskratel), Jože Colarič (Krka)

Rektorica prof. dr. Kocijančič se je vsem članom Kolegija zahvalila za sodelovanje in izrazila prepričanje, da bo UL na podoben način sodelovala z gospodarstvom tudi v prihodnje.