Datum objave: 03.11.2009

Vabilo na javno razpravo "Vloga Evropske unije v svetu", 9. November 2009, FDV, Ljubljana

V priponki vam posredujemo vabilo na javno razpravo z naslovom Vloga Evropske unije v svetu, ki bo v ponedeljek, 9. novembra  2009, ob 18. uri na Fakulteti za družbene vede v Ljubljani.

V okviru dogodka bo podeljena evropska novinarska nagrada v okviru kampanje "Za raznolikost. Proti diskriminaciji" za najboljše prispevke o revščini in boju proti diskriminaciji v letošnjem letu. Nagradi bosta prejela novinarja Boštjan Videmšek in Neža Prah.

Spletni video prenos z možnostjo komentiranja bo omogočen na spletnem naslovu:

Dogodek prireja Zavod za kulturo dialoga Za in proti, sodi pa v okvir projekta z naslovom Tvoje mnenje šteje – z razpravami do naše Evrope, ki ga je v sklopu pobude za spodbujanje dialoga o prihodnosti EU s skupnim imenom Debate Europe podprlo Predstavništvo Evropske komisije v Sloveniji.

Več informacij je na voljo v priponki: