Datum objave: 12.11.2009

Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in tehnologijo bo skupaj z Evropsko komisijo organiziralo informativni dan o pripravi projektov na programu IKT v 7OP. Dogodek bo potekal v torek 1. decembra 2009 v veliki dvorani (pritličje) Ministrstva za šolstvo in šport na Masarykovi 16 v Ljubljani. Program dogodka je priložen. V kratkem bo to obvestilo tudi na spletni strani http://www.rtd.si/slo/7op/.

Ministrstvo in Komisija organizirata skupaj informativni dan z namenom spodbuditi slovenske raziskovalce k bolj intenzivnemu sodelovanju na programu IKT v 7OP. Poleg tega bo informativni dan potekal kmalu po objavi 6. IKT razpisa, tako da lahko to priložnost izkoristite tudi za posvetovanje s predstavniki Komisije na to temo.

Zaradi organizacijskih razlogov vas vljudno prosimo, da do 27. novembra potrdite svojo udeležbo na elektronski naslov ter tudi napoveste, ali bi želeli bilateralno srečanje s predstavnikom Komisije po zaključku predstavitev (glej program). Dogodek bo uspešen le ob velikem odzivu, zato vas vljudno prosimo, da to obvestilo posredujete vsem potencialnim interesentom za sodelovanje na programu IKT 7OP.