Datum objave: 09.08.2007

Na UL smo prejeli obvestilo s strani Jacob Blaustein Center for Scientific Cooperation, v katerem nas obveščajo o možnostih financiranja v okviru Transnational Access, Dryland Research Specific Support Action (SSA), znotraj 6. okvirnega programa EU.

Jacob Blaustein Institute for Desert Research (BIDR) namreč ponuja dostop do svoje raziskovalne infrastrukture, v okviru zgoraj navedenega projekta. Izbranim prijaviteljem bodo omogočili brezplačen dostop, ki bo vključeval vso infrastrukturno, logistično, tehnično in znanstveno podporo, ki je ponavadi na voljo zunanjim uporabnikom njihovih kapacitet. Za potrebe sodelovanja v tem programu morajo uporabniki vse svoje aktivnosti izvajati v sodelovanju s fakulteto BIDR.

Več informacij o možnostih financiranja je na voljo: