Obiščite Informativo '10 – vseslovenski sejem izobraževanja, štipendiranja in zaposlovanja, kjer boste našli odgovore na to, kako dosegati zastavljene cilje. Sejem bo potekal na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani, v petek in soboto, 29. in 30. januarja 2010, od 9. do 18. ure.

Datum objave: 27.01.2010

Univerza v Ljubljani se svojimi članicami in strokovnimi službami predstavlja na informativi 2010.

Sem izbral pravi študij? Na kateri podiplomski program naj se vpišem? Kakšni so vpisni pogoji? Kje se lahko ob zaključku šolanja zaposlim? Kako do štipendije?

Na vseslovenskem pred-informativnem dnevu boste spoznali različne študijske programe doma in v tujini, veščine pisanja dobrih življenjepisov, vrste štipendij, preverili svoje znanje iz angleščine, spoznal različna javna in strokovna združenja, ki vam bodo pomagala pri iskanju primernih finančnih rešitev in svetovala pri izbiri poklica oz. možnostih oblikovanja kariere …

Obiščite sejemsko razstavo, bogat izobraževalni program v predavalnicah, spremljevalni program v kavarni in se zabavajte ob odru.

VSTOP JE PROST!