Študentke in študenti Fakultete za šport so bili najuspešnejši na Univerzitetnem prvenstvu v namiznem tenisu v sezoni 2009/10

Datum objave: 23.03.2010

Športna zveza Univerze v Ljubljani je v sredo, 17. 3. 2010 izvedla tradicionalno prvenstvo Univerze v Ljubljani v namiznem tenisu. Tekmovanje je potekalo v Univerzitetni športni dvorani v Študentskem naselju Rožna dolina.

Univerzitetni prvak v za sezono 2009/10 v moški kategoriji je postal študent Fakultete za šport Jaka GOLAVŠEK, v ženski pa prav tako študentka Fakultete za šport Zala MIKLAVC. Ekipno je bila najuspešnejša Fakulteta za šport.

Zmagovalcem univerzitetnega prvenstva bo Športna zveza Univerze v Ljubljani financirala prijavnino za državno univerzitetno prvenstvo (DUP) v letu 2010. V primeru zmage na DUP pa bo zveza sofinancirala udeležbo na  4. EUP v namiznem tenisu.

Za več obiščite spletno stran Športne zveze Univerze v Ljubljani www.unisport.si.