Datum objave: 04.05.2010

Vabimo vas na okroglo mizo:
DOBRE PRAKSE KARIERNEGA RAZVOJA ŠTUDENTOV S POSEBNIMI POTREBAMI

sreda, 12. 5. 2010 ob 12. uri
Fakulteta za upravo, avla pred predavalnico P1

Na Fakulteti za upravo se zavedamo razvoja kompetenc študentov s posebnimi potrebami, zato  jih želimo v čim večji meri približati potrebam delodajalcev in jim pomagati tudi pri vključiti v poslovno življenje po končanem študiju. S tem namenom smo v sodelovanju z Društvom študentov invalidov Slovenije in v sklopu našega Centra za razvoj pedagoške odličnosti (CRPO) pripravili okroglo mizo, na kateri nas bodo študenti, absolventi in diplomanti s posebnimi potrebami z različnih fakultet seznanili z  izkušnjami pri premagovanju ovir med opravljanjem prostovoljnega dela  v tujini, prakse doma in iskanjem zaposlitve v normalnem delovnem okolju.

Teme okrogle mize:

Prostovoljno delo v tujini  (preko Evropskega servisa za prostovoljno delo)
1. Marja Koren (študentka Fakultete za socialno delo)
2. Aleksandra Surla (študentka Filozofske fakultete)

Erasmus izmenjava v tujini
3. Rok Janežič (diplomant Filozofske fakultete)

Študijska praksa
4. Emir Okanović (absolvent Fakultete za upravo)
5. Matic Galič (študent Ekonomske fakultete)
6. Marcel Wagner (študent Fakultete za upravo)

Zaposlitev v normalnem delovnem okolju
7. Vesna Grbec (absolventka Ekonomske fakultete)

Govorniki bodo s svojimi dragocenimi izkušnjami in koristnimi nasveti zagotovo prispevali k izboljšanju položaja in hitrejši vključitvi študentov s posebnimi potrebami v dejavno karierno življenje.
Vljudno prosimo, da svojo udeležbo potrdite po e-pošti na naslov    do ponedeljka, 10. maja 2010.

viš. pred. Margit Horvat, l. r.
koordinator za študente
s posebnimi potrebami

doc. dr. Polona Kovač, l. r.
predsednica CRPO

red. prof. Stanka Setnikar Cankar, l. r.
dekanja