Datum objave: 21.09.2007

Športna vzgoja in šport na Univerzi v Ljubljani

Šport na Univerzi v Ljubljani je urejen kot obštudijska dejavnost, ki jo izvaja Center za univerzitetni šport (CUŠ) in v obliki športne vzgoje na posameznih članicah.

Športni programi Centra za univerzitetni šport so namenjeni vsem študentom, ki imajo v tekočem študijskem letu veljavni status študenta Univerze v Ljubljani in niso zaposleni.

Za študijsko leto 2007/2008 smo za vas pripravili pester izbor zanimivih športno rekreativnih programov. Izbirate lahko med različnimi programi skupinskih vadb, borilnih veščin, iger z žogo in loparji, plesa, potapljanja, smučanja, rolanja, plezanja...

Na programe se lahko prijavite preko pisne ali spletne prijavnice. Posimo vas, da prijavnico v celoti izpolnite ter ob prvi prijavi predložite potrdilo o vpisu. Prijave zbiramo od 1. oktobra do zapolnitve prostih mest. Želimo vam uspešen začetek študijskega leta s športom.

AKTUALNO

ŠPORTNI PROGRAMI

PRIJAVNICA

(obvezna priloga: potrdilo o vpisu)