Datum objave: 16.06.2010

Spoštovani,

vabimo vas na mednarodni simpozij z naslovom »Socialna inkluzija slepih in slabovidnih otrok v različnih kulturnih okoljih«, na katerem bosta ob domačih predavateljih sodelovala tudi prof. dr. Mari Inohira, predsednica japonskega združenja za celovito zgodnjo obravnavo slepih in slabovidnih otrok (Miyagi University of Education), in prof. dr. Tatsumi Mutaguchi (University of Hiroshima), ekspert za področje orientacije in mobilnosti slepih.

Simpozij bo potekal v ponedeljek, 21. 6.,  in torek, 22. 6. 2010, v predavalnici R-1A (prizidek Rimske) na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani (Aškerčeva 2).

Z uvodnim nagovorom bo simpozij otvorila državna sekretarka na Ministrstvu za šolstvo in šport RS, ga. Alenka Kovšca. Udeležence bosta pozdravila tudi dekan Filozofske fakultete UL, red. prof. dr. Valentin Bucik, in predstojnik Oddelka za psihologijo fakultete, red. prof. dr. Marko Polič. Za prevajanje bodo prijazno poskrbeli sodelavci Oddelka za azijske in afriške študije.

Podrobnejši program simpozija je v priponki. Udeležba je brezplačna.

Vabljeni!