Datum objave: 09.07.2010

Med 16. in 25. julijem v Ljubljani poteka tretja zapored Leadership summer school 2010. Gre za desetdnevni dogodek, kjer bodo svoja znanja delili člani največjih evropskih študentskih organizacij.

Več kot 80 udeležencev iz 23ih držav čakajo visoko kvalitetni treningi na temo vodstvenih sposobnosti, ki jih bodo pripravili najbolj priznani mednarodni trenerji iz cele Evrope. Dogodek organizira Komisp (zveze študentskih zvez in društev) namenjen pa je aktivnim članom mednarodnih študentskih organizacij (Aiesec, Efpsa, Fisec, Estiem, Eestec, Best, Ifsa, Aegee, Iass..), ki bodo v desetih dneh izmenjali svoje izkušnje in znanja, ki so jih pridobili z aktivnim sodelovanjem na številnih mednarodnih projektih. Študentje so vajeni skupinskega dela in prihajajo iz kar najrazličnejših strok in fakultet. Udeleženci se bodo lahko poleg različnih predavanj in izletov udeležili še interdisciplinarnih treningov za vodenje različnih projektov.

Več informacij na: www.leadershipsummerschool.org