Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani in Indijski svet za kulturno sodelovanje (Indian Council for Cultural Relations) sta podpisala sporazum o nadaljevanju sodelovanja

Datum objave: 30.07.2010

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani je že lansko leto z Indijskim svetom za kulturno sodelovanje podpisala sporazum o financiranju indijskega lektorja za jezik hindi na Filozofski fakulteti. Danes sta dekan fakultete, red. prof. dr. Valentin Bucik, in njegova ekscelenca, veleposlanik Republike Indije v Sloveniji, Jayakar Jerome, v prostorih Veleposlaništva Republike Indije v Ljubljani podpisala sporazum, ki določa nadaljevanje sodelovanja. Tako bo lektor za jezik hindi kot gostujoči profesor s FF UL sodeloval tudi v naslednjem študijskem letu.

Za vse dodatne informacije vam je na voljo predstojnica Oddelka za azijske in afriške študije na Filozofski fakulteti UL, red. prof. dr. Jana Rošker, in sicer na telefonski številki: 031/792-574.

Fotografija: Matjaž Rebolj