Datum objave: 06.08.2010

Univerzitetni pihalni orkester Ljubljana (UPOL) od 23. do 28. avgusta v Portorožu organizira OrkesterkamP, ki je največja prireditev za mlade glasbenike v Sloveniji. Vsako leto se ga udeleži prek sto glasbenikov iz Slovenije in tujine, v goste pa kot mentorji prihajajo priznani glasbeniki svetovnega slovesa.

V program OrkesterkamP-a spada tudi festival, ki bo popestril glasbeno dogajanje na razlicnih lokacijah v turisticnem obmorskem kraju Portoroz. Posebnost letosnje ponudbe je OrkesterkamP-ov dan odprtih vrat (25.8.2010), kjer boste lahko preizkusili nove instrumente, si ogledali vaje orkestra in individualni pouk instrumentov. Ob 18.00 uri pa sledi konferenca na temo pihalnih orkestrov z mednarodno udelezbo.

Vabljeni na koncerte, ki jih bodo udelezenci pripravili pod vodstvom vrhunskih tujih in domacih profesorjev.

Vstop na koncerte je prost.

Prireditve OrkesterkampP

Brošura OrkesterkampP