Datum objave: 18.10.2010

Nogometna ekipa Bravo Študent ima za sabo tri zaporedne zmage in se je prebila tik pod sam vrh lestvice 1. lige MNZ Ljubljana.

Tomaž Petrovič, trener ekipe, ki je nastala v sodelovanju Univerze v Ljubljani in nogometnega kluba Bravo, je skupaj z nogometaši v zadnjem tednu dni z zmagami proti ekipam Jezero Medvode (4:2), Kolpa (1:0) in Brinje (6:0) vknjižil devet točk in skočil na peto mesto na lestvici. Ekipa Bravo Študent ima trenutno, po desetih odigranih tekmah, 17 točk, kar je le tri manj od prvouvrščene ekipe Svobode iz Ljubljane.

Trener Tomaž Petrovič je po zadnjih uspehih povedal: »Igralcem gredo res čestitke za odlično serijo rezultatov, ki jih ni nihče pričakoval. So pa posledica njihovega dobrega dela in na tem moramo nenehno graditi naprej.«

Nekaj besed je dodal tudi prof. dr. Radovan Stanislav Pejovnik, rektor Univerze v Ljubljani: »Moštvu in trenerju iskreno čestitam. Ponosno branijo barve univerze in z delom, trudom in naporom upravičujejo zastavljeno potezo. Le še tako naprej, fantje!«

Naslednjo tekmo bodo »Bravo študenti« odigrali v nedeljo, 24. oktobra, ob 15. uri v Šentjakobu, ko bo njihov gost ekipa Rudarja iz Trbovelj.

Več o ekipi si lahko preberete na spletni strani http://student.nk-bravo.si , z njenim načinom dela pa se lahko študenti pobližje spoznate tudi na prihajajoči Študentski areni (prizorišče: Gospodarsko razstavišče). Predavanje o projektu Bravo Študent bo na sporedu v četrtek, 21. oktobra, ob 14:00 v Areninem križišču.