Datum objave: 19.10.2010

Predstavili se bodo posamezne službe Univerze v Ljubljani, izvedeli boste več o možnostih študijskih mednarodnih izmenjavah, športnem udejstvovanju med študijem, kariernem svetovanju o nadaljnji vaši poti, svetovanju glede samega študija, o študentskih tutorjih, o knjižničnem sistemu univerze, o možnosti uporabe digitalne knjižnice, o bolonjskih programih, prehodih, doktorskem študiju,

Na razstavnem prostoru se bodo tako poleg služb rektorata (KC in Služba za kakovost in storitve za študente, Služba za mednarodno sodelovanje, Center za univerzitetni šport, Knjižnice UL) predstavile še naslednje članice Univerze v Ljubljani: Pedagoška fakulteta, Ekonomska fakulteta, Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo, Fakulteta za pomorstvo in promet ter Fakulteta za elektrotehniko.

Službe Univerze v Ljubljani, Filozofske fakultete, Fakultete za pomorstvo in promet, Fakultete za elektrotehniko, Akademije za likovno umetnost in oblikovanje, Fakultete za družbene vede, Fakultete za geodezijo in gradbeništvo in Ljubljanski univerzitetni inkubator se bodo predstavili v odprti učilnici z zanimivimi predavanji.

Na areninem križišču Univerza v Ljubljani organizira dva dogodka:

Ekonomska fakulteta bo pripravila spletno igro ''prava pot'': reševanje iz recesije za praktične nagrade

Ljubljanski univerzitetni inkubator bo organiziral pogovor z lastnico podjetja Uniki d.o.o. – od ideje do vrhunskega marketinškega orodja

V arenini galeriji bodo razstavljena dela študentov ALUO ter NTF, poleg tega bo predvajan tudi posnetek modne revije študentov NTF.

Center za univerzitetni šport pa bo organiziral plesno delavnico salse.

Več podrobnosti na http://www.dobimo.se/za-obiskovalce/program/odprta-ucilnica-univerze-v-ljubljani-ul/