Datum objave: 20.10.2010

Na Besedni postaji v torek, 26. oktobra 2010, ob 17. uri (Modra soba, V. nadstropje)

Raid Al-Daghistani: ODSEVI IN SLEDI (Amalietti & Amalietti, 2009)

Knjigo Odsevi in sledi je napisal študent filozofije s Filozofske fakultete UL Raid Al-Daghistani. Knjiga pred bralca prinaša lepo bero veščih vprašanj in še bolj veščih odgovorov, ki pa napotujejo na nova in nova vprašanja, kar zgovorno priča, da gre za izvirno filozofsko delo, kolikor filozofiranje brez spraševanja pravzaprav ni filozofiranje. Pogovor s piscem knjige je priložnost, da se naselimo v vprašljivost smisla, tudi v navezavi na Nietzscheja, Unamuna, Heideggra, in se skupaj z avtorjem podamo po sledeh odsevov, odbleskov njegovih misli.

Pogovor z avtorjem bo vodil dr. Janko M. Lozar.

Vabljeni!

Besedne postaje podpira Javna agencija za knjigo RS.

Knjigarna Filozofske fakultete UL na Aškerčevi 2 v Ljubljani, http://www.ff.uni-lj.si/fakulteta/ZalozbaInKnjigarna/knjigarna/