Datum objave: 17.12.2010

VABILO NA OTVORITEV Sončne fotonapetostne elektrarne in Polnilnice za električna vozila
UL FE, Multimedijska dvorana, 20.12.2010 ob 14:00

Spoštovani!

Vabimo Vas na otvoritev Sončne elektrarne na strehi fakultete in Polnilnice za električna vozila pred vhodom fakultete, ki bo v ponedeljek, 20. 12. 2010, s pričetkom ob 14:00 v Multimedijski dvorani na Fakulteti za elektrotehniko Univerze v Ljubljani.

V veselje nam bo, če boste skupaj z nami zaželeli obema projektoma uspešno delovanje. Otvoritev bomo sklenili z druženjem v fakultetni okrepčevalnici.

V kolikor otvoritvi ne morete prisostvovati, bo zahvaljujoč podpori s strani LTFE potekal spletni video prenos na  mms://video.ltfe.org/OSE  in si jo lahko ogledate od koderkoli.

Prisrčno vabljeni,

Prof. dr. Marko Topič                                          Prof. dr. Igor Papič
Predstojnik LPVO                                               Predstojnik LEON