Datum objave: 20.01.2011

Univerza v Ljubljani se s svojimi članicami predstavlja na Informativi '11, ki poteka na Gospodarskem razstavišču v petek 21.1., in v soboto, 22.1., med 9. in 18. uro. Vstop je prost. Članice Univerze v Ljubljani se predstavljajo na razstavnih prostorih, z zanimivimi predavanji in dogodkom na odru s Petrom Polesom in Vidom Valičem.

Obiskovalci bodo lahko na razstavnem prostoru Univerze v Ljubljani (UL) in njenih članic pridobili informacije o študiju na UL, postopku vpisa, študijskih programih, poklicih, mednarodnih izmenjavah, športnem udejstvovanju med študijem, idr.

Svetovalke Kariernih centrov UL bodo nudile tudi individualno svetovanje glede zaposlitvenih možnosti po zaključku študijskih programov 1., 2. in 3. stopnje na UL, o poklicnih usmeritvah, o možnostih nadaljevanja študija na UL, podajale bodo tudi informacije o prehodih med programi ter možnostih prakse v tujini.

Poleg sejemskega dela bo na Informativi potekal tudi pester program v Predavalnici UL  in v Odprti učilnici UL. Mladi se bodo lahko udeležili delavnice Kako naj pravilno izberem študij, predavanja o postopku vpisa ter zanimivih predavanj in predstavitev akademij in fakultet Univerze v Ljubljani. Program predavanj najdete na spletni strani Informative:

Na odprtem odru bo jutri, v petek, dogodek »VZEMI UNIVERZO V LJUBLJANI! Tveganja in neželenih učinkov ni, posvetujte se s Petrom Polesom in Vidom Valičem«. Spoznajte študij na UL, zanimive študente, njihove uspehe in dogodivščine.