Datum objave: 03.02.2011

Praktična šola priprave projektov za nepovratna sredstva

Spoštovani,

nepovratna sredstva iz Evropske unije so ena od možnosti za financiranje raziskav, razvoja in inovacij. Za uspešno pridobitev sredstev mora organizacija kontinuirano izvajati postopek pridobivanja, za kar je potrebno znanje o tem, kako se ta proces vodi in izvaja:

• prepoznavanje in evalvacija projektnih idej, zrelih za pridobivanje nepovratnih sredstev,
  • iskanje ustreznih razpisov in priprava za pisanje projektne prijave,
  • priprava prijave projekta,
  • vsebinsko, administrativno in finančno izvajanje projekta ter
  • učinkovita priprava na revizijo.

Vabimo vas na celovito usposabljanje za uspešno vodenje in izvajanje procesa pridobivanja nepovratnih sredstev:

PRAKTIČNA ŠOLA PRIPRAVE PROJEKTOV ZA NEPOVRATNA SREDSTVA EU
ZA RAZISKAVE, RAZVOJ IN INOVACIJE

Šola bo izvedena v obliki štirih dvodnevnih delavnic, v skupnem obsegu 48 šolskih ur. Program obsega delo na dejanskih primerih prijav na programe EU in strukturne sklade v Sloveniji ter primere poročil o evalvaciji. Ob koncu usposabljanja bo vsak udeleženec prejel certifikat o opravljenem usposabljanju.

Za udeležbo si rezervirajte: 16. in 17. marec, 30. in 31. marec, 20. in 21. april, 11. in 12. maj 2011.

Natančnejšo predstavitev vsebine, ostale podrobnosti in prijavnico najdete v vabilu.

Za vse informacije in prijave smo vam na voljo tudi preko naslova:

INFORMACIJE O NEPOVRATNIH SREDSTVIH

Na naših spletnih straneh tedensko objavljamo preglede odprtih in najavljenih razpisov:

Koristne informacije najdete tudi v člankih s tematiko nepovratnih sredstev:

Svetujemo o vseh korakih pridobivanja in črpanja nepovratnih sredstev, koordiniramo mednarodne projekte, nudimo informacijsko podporo za finančno vodenje projektov, ... Na spletnih straneh smo našteli najpogostejše oblike sodelovanja, seveda pa se prilagodimo glede na vaše potrebe.

Lep pozdrav

Ekipa RR & CO. d.o.o.