Datum objave: 01.04.2011

Vabimo vas na nadaljevanje cikla predavanj Kultura sožitja, ki bo tokrat posvečeno dogajanjem v arabskem svetu. Dogodek bo potekal v četrtek, 7. aprila 2011 v Modri sobi na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani (Aškerčeva 2) od 17. ure dalje; začeli bomo z ogledom filma, sledi okrogla miza. Na okrogli mizi se nam bosta ob udeležencih prek neposrednega prenosa pridružila
poročevalca iz Kaira in Tel Aviva.

Več v pripetem vabilu.

Kultura sožitja je cikel javnih predavanj in dogodkov, s katerimi želi Filozofska fakulteta prispevati k javni razpravi o vprašanjih in izzivih sodobnega časa; nadgrajevati kulturo javne besede v slovenskem prostoru; in razširjati miselna obzorja onkraj utečenih medijskih in političnih podob o svetu in stanju duha. Kultura sožitja poteka pod pokroviteljstvom dekana FF, red. prof. dr. Valentina Bucika. Organizacijski odbor: izr. prof. dr. Ksenija Vidmar Horvat (predsednica), red. prof. dr. Božidar Jezernik (član), izr. prof. dr. Vlado Miheljak (član), Maja Peharc (članica, študentka). Kontakt: